PROFIL DZIAŁALNOŚCI

Odlewnia Tarnów specjalizuje się w produkcji odlewów żeliwnych, przede wszystkim z żeliwa szarego i sferoidalnego.

Dzięki wyspecjalizowanej i doświadczonej kadrze inżynierskiej jak również zaangażowanym pracownikom gwarantującym wysoką jakość wytwarzanych komponentów oraz terminowość ich wykonania, posiadamy uznanie zarówno polskich, jak i zagranicznych kontrahentów oraz otwarty portfel zleceń. Potwierdzeniem doświadczenia i kompetencji są certyfikaty oraz referencje.

Głównym profilem działalności spółki jest produkcja odlewów żeliwnych dla następujących branż:

  • branży maszynowej (korpusy, łoża do obrabiarek, supporty, wrzecienniki itp.)
  • branży motoryzacyjnej (korpusy, reduktory, przekładnie, przeniesienia napędu itp.)
  • branży wodno – ściekowej (korpusy pomp)
  • branży przemysłowej (korpusy kompresorów)
  • branży energetycznej (zasuwy)
  • branży grzewczej (obudowy kominkowe)

Tradycyjnie odlewnia ukierunkowana jest na wykonywanie odlewów dla kontrahentów zewnętrznych, dla których wykonujemy około 80 procent naszych odlewów. Równocześnie ciągle rozwijamy i wdrażamy do produkcji własne produkty – monolityczne żeliwne wkłady kominkowe do ciągłego palenia.

Odlewnia Tarnów charakteryzuje sie dużą elastycznością produkcji. Wdrażamy również indywidualne projekty dopasowane do potrzeb i wymagań klienta. W procesie formowania ręcznego wytwarzamy odlewy o wadze jednostkowej do 4500 kg.

Dzięki poczynionym inwestycjom oraz ciągłemu doskonaleniu systemu zarządzania jakością uzyskujemy wysoką jakość nierzadko bardzo skomplikowanych produktów, co jednocześnie jest gwarancją zadowolenia naszych klientów.

Także przynależność do Grupy Tarnavva i współpraca z firmami partnerskimi daje nam możliwości rozszerzenia naszej oferty. Nowoczesny park maszynowy członków należących do Grupy Tarnavva, wyposażony w obrabiarki CNC sterowane numerycznie, lasery, wielofunkcyjne centra gnące CNC, automatyczne linie do malowania proszkowego, wykrawarki itp. umożliwia wprowadzenie usług i produktów w zakresie obróbki żeliwa i innych metali.

[print_responsive_thumbnail_slider]